English French German Italian Portuguese Russian Spanish
   
Перегляди статей
480361
   

ІІ Міжнародна наукова культурологічна конференція «Наука про культуру: "Культурологія, культурознавство, культурфілософія vs Cultural Studies, Culturology, Humanities"»

 

Завантажити програму ФОРУМУ 

 

28-30 жовтня 2011 року у рамках IVМіжнародного наукового форуму «Простір гуманітарної комунікації» відбудеться ІІ Міжнародна наукова культурологічна конференція «Наука про культуру: "Культурологія, культурознавство, культурфілософія  vs Cultural Studies, Culturology, Humanities"»

Конеренцію організовує та проводить: Кафедра культурології Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова, Українська асоціація культурологів, Науково-освітня культурологічна спілка РосіїІнститут культурології академії мистецтв України.

Головна мета конференції полягає у спробі створити простір для дискусійного обговорення реальної багатоманітності методологічних підходів до розуміння  предметних засад культурологічної науки  в рамках парадигматики «СхідЗахідРосіяУкраїна». Знання загальних та відмінних особливостей різних дискурсів культурологічної методології, що склалися історично, є механізмом професійної ідентифікації сучасного культуролога.

До участі запрошуються спеціалісти з культурології, а також дослідники, що працюють в інших гуманітарних сферах: філософії, філософії культури, соціології, соціології культури, етики та естетики, релігієзнавства, мистецтвознавства, філології, етнології та етнографії, соціальної та культурної антропології і т. д. 

 

 

Основна (пленарна) секція:

Історія культурологічної думки: Захід та пострадянський простір

 

 

Напрям ІФундаментальная культурология

Секція 1. Історична культурологія

Секція 2. Теоретична культурологія

 

Напрям ІІ: Прикладна культурологія

Секція 1. Культурологічна освіта

Секція 2: Культурологічні проблеми мистецтва

 

 

 

 

 

 

Завантажити інформаційні лист.

Анкета. Завантажити.

   

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Факультети
Інженерно-педагогічний факультет :: Історичний факультет :: Факультет іноземної філології :: Факультет інформатики :: Факультет менеджменту освіти та науки :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет психології :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет спеціальної та інклюзивної освіти :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка :: Факультет фізичного виховання, спорту і здоров`я :: Факультет філософії та суспільствознавства :: Фізико-математичний факультет
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ