Завантажити програму ФОРУМУ

28-30 жовтня 2011 року в рамках IV Міжнародного наукового форуму «ПросТІР гуманІтарноЇ комунІкацІЇ» відбудеться Міжнародний науково-практичний семінар «Філософія для дітей: міркуємо, сумніваючись».

Семінар організовує і проводить: кафедра філософії Інституту філософської освіти і науки Національного педагогічного університету  імені М.П. Драгоманова, Відділ філософської антропології та філософії культури Інституту філософії імені Г.С.Сковороди НАН України, МГО «Академія миру та розвитку»

Мета семінару: ознайомлення викладачів-педагогів з інноваційними методиками навчання і викладання філософських дисциплін («Етика», «Естетика», «Логіка», «Основи філософії», «Релігієзнавство», «Історія мистецтв», «Культурологія», «Основи християнської етики», «Я і Україна», «Громадянська освіта», «Історія музики», «Музична література» тощо) в освітніх закладах України на доуніверситетському рівні.

Запрошені модератори:

проф. Джінван Парк - Доктор філософії Джинджуйського національного університету (Корея), Віце-президент Міжнародної ради з «Філософії для дітей» (за підтримки UNESCO)

До участі запрошуються вчителі гуманітарних дисциплін в освітніх закладах України на доуніверситетському рівні, викладачі філософських дисциплін у професійно-технічних та вищих навчальних закладах освіти, студенти, аспіранти, науковці, а також усі зацікавлені у питаннях викладання   методики навчання і викладання предметів морально-духовного спрямування.

Завантажити інформаційний лист.